תחפושת חוברת צביעה!

אני אוהבת שבפורים אפשר למתוח את גבולות הדימיון ומעריכה במיוחד את מי שלא מפחד לנסות משהו מקורי ומלהיב. את התחפושת הזאת אפשר להכין בכל מיני גרסאות, לפי נושא מסויים, בסגנון חופשי... איך שמתחשק. העקרון פשוט - נותנים לילד או לילדה להסתובב עם חבילת טושי דקור לטקסטיל ובד וכל החברים שלהם יכולים לתרום להתפתחות התחפושת. היא משתנה בהמשך היום ויכולה לקבל תפניות מפתיעות ומצחיקות.

תחפושת אינטראקטיבית מגניבה

אני אוהבת שבפורים אפשר למתוח את גבולות הדימיון ומעריכה במיוחד את מי שלא מפחד לנסות משהו מקורי ומלהיב. את התחפושת הזאת אפשר להכין בכל מיני גרסאות, לפי נושא מסויים, בסגנון חופשי… איך שמתחשק. העקרון פשוט – נותנים לילד או לילדה להסתובב עם חבילת טושי דקור לטקסטיל ובד וכל החברים שלהם יכולים לתרום להתפתחות התחפושת. היא משתנה בהמשך היום ויכולה לקבל תפניות מפתיעות ומצחיקות.

טושי הדקור האלה של המותג GIOTTO האיטלקי, הם ממש תגלית מבחינתי. הם נקראים GIOTTO DECOR TEXTILE ואלה הטושים הראשונים לטקסטיל שממש נהניתי לעבוד איתם. אם בוחרים באריג חלק כמו כותנה, הטוש פשוט מחליק בכיף ומצייר בקו נוכח ויפה. אחרי שמסיימים יש לגהץ לקיבוע הצבע ולשמחתי גם אחרי כמה כביסות הצבע נותר עמיד ולא דהה. הצלחה!

יאללה, שנתחיל?

מה צריך

– פריטי לבוש (עדיף בד חלק כמו טריקו על פני סריג או פלנל)

– טושי DECOR TEXTILE של חברת GIOTTO

– פיסת קרטון

הכנה

משחילים לוח קרטון בגודל המתאים לתוך החולצה או המכנסיים. תפקיד הקרטון לספק לנו משטח ישר וקשיח לצייר על גביו, עליו גם נמתח את הבד.

בעזרת קליפסים או אטבים מותחים קלות את הבגד על גבי לוח הקרטון, להבטיח שהטוש יחליק בקלות ולא ייתקע בכפלי בד.

ציור

ועכשיו פשוט… מציירים! אני בחרתי בצבע שחור, בחירה קלאסית לקווי מתאר בחוברת צביעה. אם הילד או הילדה אוהבים מאד לצייר זו הזדמנות מדהימה לאפשר להם לקחת חלק מרכזי בעיצוב התחפושת שלהם.

אפשר כמובן לצייר סביב נושא מסויים, למלא את הבגד רק בטיפוגרפיה של מילים, לצייר ציורים גדולים או קטנים… האפשרויות הן אינסופיות.

לא שוכחים לצייר גם על השרוולים.

ממשיכים את הציורים על הפנים! ל-GIOTTO יש צבעי פנים בעפרונות וביישום במכחול, בטוחים וקלים לשימוש על פני הילדים.

מכינים קופסת טושים ניידת מקרטון וסרט.

לובשים את התחפושת המגניבה ומזמינים חברים להשתתף בצביעה! התחפושת משתנה במהלך היום ומקבלת אופי חדש.

לסיום, אפשר לגהץ את הבגד בכדי להבטיח שהצבעים לא ידהו בכביסה. הבגד יכול לשמש את הילד והוא מזכרת מקסימה מפעילות פורימית אינטראקטיבית!

יש גם סרטון שמח שמראה את כל התהליך!

לא בטוחים איפה מוצאים את טושי הטקסטיל והבד של GIOTTO? זה פשוט מאד: כתבו למייל הזה marketing@superkit.co.il לבירור על נקודת המכירה הקרובה אליכם.

חג שמח מאד!

שירה

Share the Post:

Related Posts

טאי דאי מפתיע

צביעת בדים בצבעי FABRIC CREATIONS כולם מכינים עכשיו טאי דאי! השילוב של הטרנד הלוהט עם הימים הארוכים בבית, הוא רקע

Read More